סקירה כללית של המערכת
צפו בנו בפעולה אתם תתרשמו

פעולות ראשוניות

אודות הסרטון
Accountbook מפשטת עבורכם את המעקב אחר חייבים ואת תהליך הגביה מלקוחות. בסרטון זה נדגים כיצד
  • בר בעמוד הבית ניתן לצפות בסה"כ החייבים לעסק ברבעון האחרון, להשתמש בקיצור דרך לדוח גיול חובות בו ניתן לראות את התפלגות החובות מלקוחות לפי גילו של החוב מיום יצירת המסמך ובדוח חייבים לצפות ביתרת החובה והזכות של כל לקוח ולקוח.
  • כדי לפשט ולחסוך זמן בתהליך הגבייה לעסקים אשר מקבלים תשלומים באשראי- לקוחותיכם יכולים לשלם לכם באשראי ישירות מתוך החשבונית, לקבל קבלה מיידית, ואתם גובים את החוב ומפיקים קבלה על התשלום שהתקבל מבלי לעשות דבר, נפלא נכון?
  • נבחר מתוך הרשימה (בתפריט סליקת אשראי) את הסולק עמו אנו סולקים, נגדיר אותו ונשמור. נפיק חשבונית ללקוח, הלקוח יקבל מיידית קישור לחשבונית לכתובת המייל שלו, עם לחיצה על הקישור תוצג החשבונית באזור האישי של הלקוח, הלקוח יכול כעת לבחור ולשלם מיידית או לחזור למסמך במועד מאוחר יותר לטובת ביצוע התשלום. כל שנותר הוא למלא את פרטי האשראי, עם קבלת אישור חברת האשראי מופקת ומוצגת ללקוח קבלה באופן אוטומטי, חשבונית המס נסגרת אוטומטית מול הקבלה ויתרת הלקוח מתעדכנת בהתאם.
  • כמובן שניתן, לחייב את הלקוח בחיוב מרחוק מתוך המערכת באופן די דומה, פשוט ניגש ללשונית קבלת תשלום, פה נראה חיווי על מסמכים שטרם שולמו או שולמו חלקית, נבחר מסמך ששולם חלקית (ניתן לראות כיAccountbook תנכה את הסכום שכבר שולם מהחיוב הנוכחי), נכניס את פרטי האשראי של הלקוח, וקבלה תופק ותשלח אוטומטית. גם עסקים שלא מקבלים תשלומים באשראי יכולים להנות מתהליך התשלום האוטומטי מהחשבונית הודות לאינטגרציה שבנינו עם PayPal .
  • אם אתם עובדים עם לקוחות מחו"ל קראו את הקטע הבא ותראו כיצד המערכת הרב מטבעית של Accountbook מאפשרת לכם לעבוד במט"ח תוך כדי שמירה על דיוק שקלי של כל מערך ההכנסות והחייבים של העסק
תנו לנו לחזור אליכם
מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזור אליכם בהקדםחתימה דיגיטלית כחוק
תוכנה מאושרת מס הכנסה
מוצפן ומאובטח בתקן ssl
ניתן לבטל החזר כספי מובטח