סקירה כללית של המערכת
צפו בנו בפעולה אתם תתרשמו

פעולות ראשוניות

אודות הסרטון
כדי להבטיח חווית משתמש מיטבית לכלל המשתמשים על צורכיהם השונים בנינו מופע יעודי לעסקים שעובדים הן עם לקוחות בישראל והן מחוצה לה, בשקלים ובמט"ח בו זמנית, בעברית ובאנגלית. בסרטון זה נסקור את יכולות ויתרונות המערכת הרב מטבעית:
  • כדי להבטיח חווית משתמש מיטבית לכלל המשתמשים על צורכיהם השונים בנינו מופע יעודי לעסקים שעובדים הן עם לקוחות בישראל והן מחוצה לה, בשקלים ובמט"ח בו זמנית, בעברית ובאנגלית.
  • כל שעליכם לעשות הוא לבחור בהגדרות העסק כי אתם רוצים לעבוד במערכת הרב מטבעית, להזין את כתובת העסק באנגלית, ניתן אף לקבוע האם אתם רוצים להציג שער המרה וסה"כ בש"ח במסמך שנשלח ללקוח ולהתחיל לעבוד במט"ח. ניתן לבחור מטבע מתוך רשימה בת 14 המטבעות המופיעים ברשימת שערי בנק ישראל. בקבלה השדה לבחירת המטבע מופיע בחלקו הימני תחתון של המסמך.
  • נחזור לחשבונית, שימו לב שניתן לבחור מטבע אחד בלבד ולא ניתן לערבב בין מטבעות שונים באותו מסמך, ברשימת פריטים המטבע הקובע יהיה זה שנבחר אחרון ושאר הפריטים ישתנו אוטומטית בהתאם. המערכת תחשב את הסה"כ הן במט"ח והן בש"ח, לטובת תאימות ודיוק הדוחות ויתרת הלקוח.
  • די ליצור מסמך באנגלית כל שיש לעשות זה לבחור בראש המסמך שפת מסמך אנגלית. נפיק קבלה, נסמן את החשבונית שבגינה התקבל התשלום, המערכת תעביר את מטבע הקבלה באופן אוטומטי למטבע בו נוצרה החשבונית כולל שער ההמרה בו נוצרה החשבונית זאת כאמור כדי להבטיח תאימות שקלית ומט"חית כאחד. ניתן להציג את המסמכים עם שער המרה וסה"כ בש"ח או ללא למי שלקוחותיו בחו"ל אינם מעוניינים לקבל אינדיקציה שקלית.
תנו לנו לחזור אליכם
מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזור אליכם בהקדםחתימה דיגיטלית כחוק
תוכנה מאושרת מס הכנסה
מוצפן ומאובטח בתקן ssl
ניתן לבטל החזר כספי מובטח