סקירה כללית של המערכת
צפו בנו בפעולה אתם תתרשמו

פעולות ראשוניות

אודות הסרטון
Accountbook מאפשרת לכם לייצא לרואה החשבון או יועץ המס שלכם את כל הפעולות שעשיתם במערכת. בסרטון זה נדגים כיצד שימוש ביכולת זו מייתר את הצורך להעביר בסוף כל חודש למייצג את המסמכים הקשורים בהכנסות העסק ומבטיח כי מסמכים לא ילכו לאיבוד או ישכחו וכל התהליך עתיר הנייר יתבצע באופן אוטומטי וממוחשב. לחלופין בנינו ממשק יעודי לרואי חשבון ויועצי מס כך שבהסכמתכם הם יכולים לגשת לחשבונכם ולייבא את התנועות בעצמם כך שגם פעולה זו תחסך לכם:
  • Accountbook מאפשרת לכם לייצא לרואה החשבון או יועץ המס שלכם את כל הפעולות שעשיתם במערכת. שימוש ביכולת זו מייתר את הצורך להעביר בסוף כל חודש למייצג את המסמכים הקשורים בהכנסות העסק ומבטיח כי מסמכים לא ילכו לאיבוד או ישכחו וכל התהליך עתיר הנייר יתבצע באופן אוטומטי וממוחשב.
  • אתם יכולים בלחיצת כפתור לייצא את כל התנועות לתקופה מסוימת לתוכנות הנהלת החשבונות השונות: עצמאית מבית ט.מ.ל, פריוריטי, חשבשבת וחשבשבת דוס.
  • לפני יצוא ראשון יש להזין את מספרי החשבון וסוגי התנועה, ניתן לפצל קופה למרכיביה השונים ואף לרדת לרמת פרוט נוספת של סוגי כרטיסי אשראי. נבחר את התקופה הרלוונטית, ו- Accountbook תפיק את הקובץ המתאים אותו נשלח למייצג שלנו.
  • לחלופין בנינו ממשק יעודי לרואי חשבון ויועצי מס כך שבהסכמתכם הם יכולים לגשת לחשבונכם ולייבא את התנועות בעצמם כך שגם פעולה זו תחסך לכם.
תנו לנו לחזור אליכם
מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזור אליכם בהקדםחתימה דיגיטלית כחוק
תוכנה מאושרת מס הכנסה
מוצפן ומאובטח בתקן ssl
ניתן לבטל החזר כספי מובטח