סקירה כללית של המערכת
פייפאל

קבלת תשלומים עם PayPal

תשלומים מתקבלים ב - PayPal שלך וחשבונית מס קבלה חתומה דיגיטלית על פי חוק מופקת אוטומטית ונשלחת ללקוח שלך. בדרך זו של אוטומציה ניתן לחסוך הרבה טעויות מיותרות וזמן יקר.

התממשקות לכל אתר

למעלה ▲

הממשק האוטומטי שלנו ל-PayPal נבנה באופן כזה המאפשר התחברות לכל אתר. לא משנה באיזה אתר אתם מנהלים את המסחר שלכם עם תשלום של paypal - המערכת תדע להפיק חשבונית מס קבלה חתומה דיגיטאלית עבור כל תשלום ולשלוח אותה במייל ללקוח שלכם (וכעותק גם אליכם).

קבלת תשלומים עם PayPal

למעלה ▲

האינטגרציה של Accountbook עם PayPal יש בה כדי להוסיף אמינות ובטחון לאתר שלכם וללקוחותיכם, ולאפשר דרך פשוטה לשלם את החשבוניות ששלחתם להם. לקוחותכם ייהנו מהפשטות והנוחות של תשלום החשבונית דרך PayPal, ואתם תהנו מקבלת תשלומים מהירה יותר .

Accountbook מאפשרת למשתמשיה לנהל את העסקאות שנעשות ב PayPal בדרך קלה ובמסגרת דרישות החוק הישראלי. עסק המקבל תשלומים באמצעות PayPal יכול להפסיק ולדאוג להפיק חשבוניות וקבלות, AccountBook כבר דואגת לכך.

קבלת תשלומים מלקוחות חו"ל

למעלה ▲

המערכת יודעת להפיק חשבונית מס קבלה ללא מע"מ באנגלית ובמט"ח עבור לקוחות חו"ל בצורה אוטומטית. יתרה מכך, במידה ומתקבל תשלום מחשבון PayPal ישראלי, המערכת תדע לזהות זאת ולהפיק חשבונית מס קבלה עם מע"מ.

הפקה רטרואקטיבית של מסמכים

למעלה ▲

בהתחברות הראשונה לממשק ניתן להגדיר שהמערכת תפיק טרנזקציות שנעשו בחשבון הפייפאל שלכם באופן רטרואקטיבי (במידה וקיבלת תשלומים בפייפאל וטרם הפקת מסמכים).

יכולות נוספות

למעלה ▲

 • הפקת מסמך קבלה / קבלה לתרומה (עבור עמותה / מלכ"ר).
 • הפקת מסמכים באנגלית – ניתן לבחור כי כל המסמכים שיופקו יהיו באנגלית, במט"ח ועם או בלי שער ההמרה ותרגום לש"ח.
 • מסמכים ללא מע"מ – ניתן לבחור שבאופן גורף כל המסמכים יופקו ללא מע"מ (שימושי בעיקר עבור עסקים שבאילת).
 • שער המרה במט"ח – ניתן לבחור בין עבודה עם שער ההמרה היציג של בנק ישראל לבין שער ההמרה של פייפאל (מחייב עבודה בחשבון שיקלי בפייפאל).
 • מסמכים יופקו ללא שליחה במייל – אפשרות להפקת המסמכים במערכת ללא שליחה אוטומטית ללקוח (ניתן לבצע לאחר מכן שליחה במערכת).

הגדרת תשלומים עם Paypal

למעלה ▲

AccountBook מתממשק בצורה מלאה עם ה - API של PayPal ומאפשר למשתמשי המערכת לייבא את העסקאות שנעשו ב - PayPal בצורה אוטומטית וללא מעורבותם.
ברגע שמשתמש של Accountbook מסיים עם ההגדרות הדרושות, מערכת Accountbook תייבא תמיד את כל העסקאות שמבוצעות ב PayPal-שלו, תפיק מסמך חתום דיגיטאלית לכל עסקה עם כל המידע הרלוונטי, ותשלח את המסמך ללקוחותיו.

נדרשות כמה דקות בודדות בכדי להתחיל ולעבוד באופן בו עסקאות המבוצעות ב PayPal עוברות בצורה אוטומטית ל-Accountbook.

 • 1. הגדרות ב-AccountBook
  אחת ממטרות AccountBook היא לשמור על המידע של המשתמשים באופן מאובטח, מאחר וכך אין כל צורך לשמור ב-AccountBook את אישורי הכניסה של PayPal בכדי לגשת ל- API שלהם. כל הנדרש להגדיר ב-AccountBook הוא האימייל שמוגדר בחשבון הPayPal

  PayPay mail: PayPal@tamal.co.il

 • 2. הגדרות ב-PayPal
  • א. התחבר לחשבונך ב-PayPal.
  • ב. לחץ על "פרופיל" ולאחר מכן לחץ על "גישת API".
   הגדרות ב פייפאל
 • 3. לחץ על "הענק הרשאת API"
  הענק הרשאות בפייפאל
 • 4. הקלד : simion_api1.tamal.co.il ולחץ על "בדיקה"
   בדיקות בפייפאל
 • 5. סמן את שלושת תיבות הסימון כפי המתואר בתמונה ולחץ על "הוסף"
  הגדרות לעזרה בפייפאל
תנו לנו לחזור אליכם
מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזור אליכם בהקדםחתימה דיגיטלית כחוק
תוכנה מאושרת מס הכנסה
מוצפן ומאובטח בתקן ssl
ניתן לבטל החזר כספי מובטח