סקירה כללית של המערכת
עיצוב וספרור מסמכים

עיצוב וספרור מסמכים

בכדי שתראו מקצועיים ותמתגו את עצמכם בעיני לקוחותיכם משלב ההזמנה דרך שלב החיוב ועובר בשלב הגבייה.

עיצוב כותרת וגוף המסמך

למעלה ▲

אחד היתראחד היתראחד היתרונות של מעבר ל Accountbook  הוא היכולת להראות מקצועי ולמתג את עצמך בעיני לקוחותיך משלב ההזמנה דרך שלב החיוב וכלה בשלב הגבייה.
ראשית יצרנו טמפלט מעוצב לכל המסמכים, מעבר לכך יצרנו אותם בצורה שתאפשר לכם להוסיף את טביעתכם האישית במקומות רבים במסמך: כותרת המסמך – לשיקולכם אם לכלול את נתוני העסק שלכם, מספר הרישום במע"מ ואת הלוגו שלכם ומיקומו כפי שנקלטו ונשמרו ב AccountBook בכותרת המסמך, כמו כן ניתן לבחור את מספר השורות הריקות בראש העמוד.
סוף המסמך - ניתן להוסיף מלל קבוע שיופיע אוטומטית בסוף המסמך, טקס שונה לכל סוג מסמך.
גוף המסמך – כאן ניתן ממש לשלוט על הטבלאות בגוף המסמך גם לטובת שימושיות, עבודה עם יחידות מידה, עם כמויות והנחה ברמת פריט – במידה ואין לכם צורך במי מבין אופציות אלו באפשרותכם לפשט מאוד את המבנה הטבלאי בו נקלטים פרטים למסמכים.

עיצוב כותרת וגוף המסמך

העלאת לוגו העסק

למעלה ▲

ניתן ומומלץ להוסיף את לוגו העסק למסמכים השונים דבר שיהפוך את המסמכים לאמצעי מיתוגי.
לוגו שרוחבו אינו עולה על 350px ניתן לבחור היכן להציגו, לימין הדף, לשמאלו או במרכז. במידה ורוחב הלוגו עולה על 350px, הלוגו יודפס תמיד במרכז העמוד.

הגדרת שדות בגוף המסמך

למעלה ▲

המערכת מאפשרת לכם לשלוט על הטבלאות בגוף המסמך גם לטובת שימושיות, עבודה עם יחידות מידה, עם כמויות והנחה ברמת פריט – במידה ואין לכם צורך במי מבין אופציות אלו באפשרותכם לפשט מאוד את המבנה הטבלאי בו נקלטים פרטים למסמכים.

הגדרת שדות בגוף המסמך

הגדרת טקסט קבוע למסמך

למעלה ▲

ניתן להוסיף מלל קבוע שיופיע אוטומטית בסוף המסמך, טקס שונה לכל סוג מסמך, ובכך להוסיף את אמירתכם האישית ללקוחותיכם.

הגדרת טקסט קבוע למסמך

משמעות ספרור מסמכים

למעלה ▲

הוראות ניהול ספרים מחייבות ספרור מסמכים, כל סוג מסמך ברצף נפרד של מספרים עוקבים, כך שלא יחזור מספר עוקב על עצמו בשנת מס אחת. לכל סוג מסמך קיים מספר ספרור ברירת מחדל במערכת, במידה וטרם הפקת מסמך ראשון מסוגו באפשרותכם להגדיר את תחילת ספרורו (החל מהמספר 1). לאחר שהפקתם מסמך מסוג מסוים, לא ניתן יהיה לשנות את רצף המספרים למסמכים מאותו סוג.

ספרור מסמכים במהלך שנת מס

למעלה ▲

כאמור על פי הוראות ניהול ספרים, כל סוג מסמך מחוייב בספרור ברצף נפרד של מספרים עוקבים, כך שלא יחזור מספר עוקב על עצמו בשנת מס אחת. כדי לשמור על הוראות החוק בעת מעבר במהלך שנת מס כל שעליכם לעשות הוא להגדיר לכל סוג מסמך את המספר ממנו יש להמשיך את הספרור האחרון, המערכת תיתן אוטומטית למסמך הראשון שיופק דרכה מספר זה וכך תובטח רציפות הספרור.

תנו לנו לחזור אליכם
מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזור אליכם בהקדםחתימה דיגיטלית כחוק
תוכנה מאושרת מס הכנסה
מוצפן ומאובטח בתקן ssl
ניתן לבטל החזר כספי מובטח