סקירה כללית של המערכת
מט''ח

מערכת רב מטבעית - הפקת חשבוניות באנגלית ובמט"ח

מופע אופטימלי לעסקים שעובדים הן עם לקוחות בישראל והן מחוצה לה, בשקלים ובמט"ח בו זמנית, בעברית ובאנגלית.

הגדרת המערכת כמערכת מט"ח

למעלה ▲

נאמנים לדרכנו, להבטיח חווית משתמש מיטבית לכלל לקוחות Accountbook כל אחד ואחת על פי צרכייו וצרכייה היחודים, בנינו שני מופעים למערכת, האחד אופטימלי לעסקים שעובדים רק עם לקוחות בישראל ובשקלים, והשני אופטימלי לעסקים שעובדים הן עם לקוחות בישראל והן מחוצה לה, בשקלים ובמט"ח בו זמנית, בעברית ובאנגלית.
כל שעליכם לעשות הוא לבחור בהגדרות העסק באיזה מופע של Accountbook ברצונכם להשתמש (ברירת המחדל הינה מערכת שקלית) בהתאם לצורכיכם ולהנות מהמערכת הרב מטבעית המקצועית ביותר בישראל להפקת חשבוניות אלקטרונית לעסקים ואתרי מסחר מקוונים.

הגדרת המערכת כמערכת מט''ח

עבודה עם מט"ח וחשבוניות באנגלית

למעלה ▲

בכל המסמכים הקשורים לחיוב לקוח, וטיפול בהזמנה בגוף המסמך ניתן לבחור מטבע מתוך רשימה בת 14 מטבעות (המופיעים ברשימת שערי בנק ישראל). בקבלה השדה לבחירת המטבע מופיע בחלקו הימני תחתון של המסמך.
המערכת תתרגם אוטומטית את המט"ח לש"ח בהתאם לתאריך יצירת המסמך ותציג הן את הסכום במט"ח והן את הסכום בש"ח. שימו לב שניתן לבחור מטבע אחד בלבד ולא ניתן לערבב בין מטבעות שונים באותו מסמך, ברשימת פריטים המטבע הקובע יהיה זה שנבחר אחרון ושאר הפריטים ישתנו אוטומטית בהתאם. כדי ליצור מסמך באנגלית כל שיש לעשות זה לבחור בראש המסמך שפת מסמך אנגלית.

עבודה עם מט''ח ומסמכים באנגלית

סגירת חיובים פתוחים במט"ח

למעלה ▲

עם בחירת חשבונית לשיוך בעת הפקת קבלה המערכת תעביר את מטבע הקבלה באופן אוטומטי למטבע בו נוצרה החשבונית כולל שער ההמרה בו נוצרה החשבונית זאת כדי להבטיח תאימות שקלית ומטחית כאחד.

סגירת חיובים פתוחים במט''ח

יצירת מסמך ממסמך קיים במט"ח

למעלה ▲

המערכת תיצור באופן אוטומטי את המסמך החדש במטבע בו נוצר המסמך הראשון, שימו לב שבמקרה זה שער ההמרה שילקח הוא שער ההמרה של המסמך ממנו יוצרים ולא שער ההמרה של תאריך יצירת המסמך אותו אתם יוצרים כעת וזאת על מנת להבטיח תאימות שקלית ומט"חית כאחד.

יצירת מסמך ממסמך קיים במט''ח
תנו לנו לחזור אליכם
מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזור אליכם בהקדםחתימה דיגיטלית כחוק
תוכנה מאושרת מס הכנסה
מוצפן ומאובטח בתקן ssl
ניתן לבטל החזר כספי מובטח