סקירה כללית של המערכת

הודעות מערכת

מערכת תיזכורים לפעולות חוזרות ונשנות בפעילות היומיומית של העסק כדוגמת הפקת מסמכים מחזוריים, הפקדת המחאות ועוד.

השלמת פרטי העסק

למעלה ▲

לצורך הקמת העסק ב AccountBook נדרשים מספר שדות חובה כדוגמת מספר עוסק מורשה וכתובת העסק. פרטי העסק על פי רוב רחבים יותר משדות חובה אלו ולכן עם כניסתכם הראשונה למערכת תקבלו חיווי על פרטים נוספים שניתן להגדיר בהגדרות העסק.

מסמכים מחזוריים להפקה

למעלה ▲

ניתן להפיק מסמכים מחזוריים בהתאם לכללים קבועים לפיהם המערכת תאפשר הפקה אוטומטית עתידית וחוזרת של המסמך ללקוח בהתאם להגדרות.
המסמכים יווצרו וימתינו לאישור שלכם לטובת הפקה אוטומטית. אתם תתוזכרו בהודעת מערכת כי ישנם מסמכים מחזוריים שהגיע מועד הפקתם, כל שעליכם יהיה לעשות הוא לסמן את המסמכים שברצונכם להפיק וללחוץ על הפקת מסמכים.

המחאות שטרם הופקדו

למעלה ▲

המערכת תתזכר אותכם כי ישנם המחאות שהגיע מועד פרעונם וטרם הופקדו בבנק ותאפשר לכם לתעד את ההפקדות שתבצעו לאחר התיזכור במסמך הפקדת בנק זאת כדי להבטיח שההמחאות שהתקבלו בעסק לא ישכחו ויופקדו לא יאוחר ממועד פרעונם

תקבולים שהגיע מועד פרעונם

למעלה ▲

המערכת נותנת חיווי על תקבולים שהגיע מועד פרעונם וטרם הופקה בגינם חשבונית מס. חיווי זה בא לתזכר עסקים אשר במעמד קבלת התשלום מוציאים קבלה ולא חשבונית מס/קבלה ואת חשבונית המס יוציאו רק במועד פירעון התשלום ובכך ימנעו מהקדמת אירוע המס וישלמו לרשויות את תשלומי המע"מ בהתאם למועד הפירעון. בפועל הודעת מערכת זו והדוח שעומד מאחוריה יש בהן כדי לחסוך לעסקים רבים כסף רב

תנו לנו לחזור אליכם
מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזור אליכם בהקדםחתימה דיגיטלית כחוק
תוכנה מאושרת מס הכנסה
מוצפן ומאובטח בתקן ssl
ניתן לבטל החזר כספי מובטח