סקירה כללית של המערכת
איזור אישי

אזור אישי ללקוחות העסק

פלטפורמה משותפת לעסקים וללקוחותיהם באינטרנט הלוקחת את השרות שמעניק העסק ללקוחותיו עוד רמה אחת למעלה

אזור משותף לעסק וללקוחותיו בענן

למעלה ▲

המערכת כוללת אזור פרטי ללקוחותיכם באינטרנט. באזור זה נמצאים כל המסמכים שהפקתם עבור אותו לקוח בצורה מרוכזת, המסמכים מסודרים עם אפשרויות חיפוש ומיון.
האזור מהווה בעצם פלטפורמה משותפת לעסקים וללקוחותיהם באינטרנט ולוקח את השרות למעלה רמה אחת נוספת. עכשיו החשבוניות שהפקתם ללקוחותיכם לא רק נשלחים במייל עם חתימה דיגיטלית אלא אף מחכים ללקוח במיני AccountBook משלו עם כלים שונים לטיפול במסמכים, עם הצהרת חשבון, מבט מהיר ליתרת חשבונו ופרטי קשר של העסק.

אזור משותף לעסק וללקוחותיו בענן

הצהרת חשבון

למעלה ▲

הצהרת חשבון כשמה כן היא - עמוד אחד בה מוצגים ללקוח סה"כ חיוביו וזיכוייו כמו גם סך התשלומים שהתקבלו ממנו. הצהרת החשבון כוללת גם פירוט מלא של כל התנועות בחשבונו נכון לאותו תאריך ושעה ביום.

הצהרת חשבון

קבלת תשלומים

למעלה ▲

במידה ואתם מקבלים תשלומים באשראי, יכולים לקוחותיכם לשלם לכם ישירות מתוך החשבונית. כל שעליהם לעשות הוא ללחוץ על כפתור תשלום באשראי בתוך החשבונית, למלא פרטי כרטיס אשראי ובמידה והתקבל אישור מחברת האשראי תופק קבלה בצורה אוטומטית ותוצג ללקוח באזור האישי שלו. חשבונית המס נסגרת אוטומטית מול הקבלה ויתרת הלקוח מתעדכנת בהתאם, והכל קורה מבלי שעשיתם דבר, נפלא נכון?
הלקוח יכול כמובן לשלם לאו דווקא במועד קבלת החשבונית, כל החשבוניות לתשלום ממתינות ללקוח באזור האישי תחת לשונית חשבוניות, כל שעליו לעשות הוא לבחור את החשבונית אותה הוא רוצה לשלם מתוך הרשימה ולבצע תשלום באשראי.

קבלת תשלומים
תנו לנו לחזור אליכם
מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזור אליכם בהקדםחתימה דיגיטלית כחוק
תוכנה מאושרת מס הכנסה
מוצפן ומאובטח בתקן ssl
ניתן לבטל החזר כספי מובטח