סקירה כללית של המערכת
צפו בנו בפעולה אתם תתרשמו

פעולות ראשוניות

אודות הסרטון
בסרטון זה נסקור ממעוף הציפור את היכולות המרכזיות של המערכת:
  • Accountbook מקלה עליכם ליצור ולנהל חשבוניות ושאר מסמכי עסקה, וכוללת יכולות נפלאות המפשטות את ניהול הכנסות העסק וגביה מלקוחות – הכל כבמטה קסם.
  • המערכת תוכננה עם ממשק משתמש ידידותי, אינטואיבי, פשוט ויפה. עמוד הבית כולל קיצורי דרך לפעולות נפוצות, תמונת מצב העסק ממעוף הציפור וכן הודעות מערכת המהוות גם קיצורי דרך לפעולות הנדרשות.
  • ליצירת מסמך פשוט בחרו מתוך 14 מסמכי המערכת את המסמך שברצונכם להפיק. ניצור חשבונית מס, ראשית נבחר מתוך רשימה את הלקוח אותו אנו רוצים לחייב, ניתן כמובן להגדיר לקוח מזדמן בגוף החשבונית. במידה וכבר הפקנו ללקוח זה הצעות מחיר שונות, המערכת תזהה זאת. נסמן את ההצעה המתאימה, והחשבונית תתמלא באופן אוטומטי.
  • הוספת או גריעת שורות הינה קלה, פשוט לחצו על הפלוס להוספת שורה או על האיקס לגריעתה. ניתן להוסיף פריטים שהוגדרו מראש, פשוט התחילו לכתוב והמערכת תזהה ותמלא באופן אוטומטי את כל השדות הרלוונטים לפריט שנבחר. אתם יכולים להחליט אם לתת הנחה ברמת פריט, ברמת מסמך או גם וגם, לקבוע תנאי תשלום, לפטור ממע"מ כאשר החוק מאפשר זאת ולציין הערה ללקוח שתתוסף לגוף המסמך לידעתו. כמו כן ניתן לעבוד עם כמויות ויחידות מידה ולתארך את החשבונית עד שבועיים אחורנית.
  • במידה ואתם עובדים עם לקוחות מחו"ל אתם אף יכולים לבחור מטבע זר לחיוב ולשנות את שפת המסמך לאנגלית. כל שנותר הוא להחליט האם להפיק את המסמך כעת או לשמור אותו זמנית ולהפיקו עד שבועיים ממועד יצירתו. כדי למזער טעויות סופר Accountbook תציג בפניכם את עיקרי המסמך רגע לפני הפקתו - נלחץ על "הפקת מסמך", ואז תתקבל הודעה שהמסמך נוצר בהצלחה עם מספר אפשרויות: צפיה במסמך, הפקת מסמך מאותו סוג, הפקת מסמך מסוג אחר. ניתן לצפות בחשבונית שזה עתה הפקנו בתצוגה מקדימה, להוריד את המסמך המלא לקובץ PDF , להדפיס, לשכפל אותו ולשלוח אותו שליחה חוזרת במייל - הלקוח יקבל מיידית קישור לחשבונית המס לכתובת המייל שלו, עם לחיצה על הקישור תוצג החשבונית בתצוגה מקדימה באזור האישי שלו, שם כבר נמצאים כלל המסמכים שהפקתם עבורו עד כה, הוא מצידו יכול כמובן להוריד את המסמך המלא לקובץ PDF ולהדפיסו.
  • אתם יכולים להפוך את כלל המסמכים לכלי שיווקי על ידי עיצובם ברוח העסק שלכם - הוספת לוגו, הדפסת פרטי העסק, הוספת מלל קבוע וספציפי למסמכים השונים ובכדי להתאים את המערכת בצורה מיטבית לאופי עבודתכם, ניתן להגדיר אף את גוף המסמכים, עבודה עם וללא כמויות, יחידות מידה הנחה בפריטים ועוד.
  • Accountbook באה עם פיצ'ר נפלא הקרוי פריטים, פריט יכול להיות להיות כל דבר משרות עד למוצר, אם אתם מוצאים את עצמכם מחייבים עבור משהו פעם אחר פעם אתם יכולים ליצור פריט קבוע, שמוש בפריטים מזרים את העבודה בכך שהוא נותן לכם גישה ישירה לפריטים הכי נפוצים בעבודתכם.
תנו לנו לחזור אליכם
מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזור אליכם בהקדםחתימה דיגיטלית כחוק
תוכנה מאושרת מס הכנסה
מוצפן ומאובטח בתקן ssl
ניתן לבטל החזר כספי מובטח