סקירה כללית של המערכת
הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות

אינטגרציה מלאה לתוכנות הנהלת החשבונות השונות עם ממשק ייעודי לרואה החשבון או יועץ המס של העסק בין אם העסק עובד על בסיס מצטבר או בסיס מזומן.

בסיס מצטבר ובסיס מזומן

למעלה ▲

המערכת תומכת הן בעסקים המנוהלים לפי בסיס דיווח מזומן (בהם חיוב הלקוח נעשה עם קבלת התשלום) והן בעסקים המנוהלים לפי בסיס דיווח מצטבר. לעסקים המנוהלים לפי בסיס דיווח מזומן מאפשרת המערכת הפקה אוטומטית של חשבוניות מס בהתאם למועד הפרעון המופיע בקבלות. ברירת המחדל של המערכת הינה בסיס דיווח מצטבר, ניתן בקלות לעבור לבסיס דיווח מזומן ע"י בחירה בלשונית פרטים בהגדרות העסק.

בסיס מצטבר ובסיס מזומן

תשלומי מע"מ

למעלה ▲

עד לתקופה האחרונה, עסקים קטנים רבים נדרשו להוציא חשבוניות  ולשלם את המע"מ בסיום ביצוע העסקה גם אם הם עדיין לא קיבלו את התשלום תמורתן. הזכות לתשלום המע"מ רק לאחר קבלת התמורה הייתה שמורה רק לעסקים בתחום השירותים. עתה, לאחר התיקון האחרון בחוק המע"מ גם עסקים קטנים בתחום הייצור והשרותים יוכלו להוציא חשבונית מס ולשלם את המע"מ רק לאחר קבלת התמורה בגין העסקה, או במילים אחרות "מע"מ על בסיס מזומן". תיקון זה מעניק את האפשרות לשלם מע"מ על בסיס מזומן לעסקים בתחום השירותים עם מחזור של עד 15 מיליון ₪ ולעסקים יצרניים עם מחזור של עד 1.95 מיליון ₪. בסיום עסקה לאספקת שירות או מוצר, בעל העסק יוציא ללקוח חשבונית עסקה בלבד ורק לאחר קבלת התמורה יוציא חשבונית מס. החוק גם מונע מהלקוח לדרוש חשבונית מס מעסק שמורשה לשלם מע"מ על בסיס מזומן בטרם שילם את התמורה המלאה עבור העסקה. מידע נוסף ניתן למצוא באתר שהקימה הרשות לעסקים קטנים ובינוניים אודות תשלום מע"מ על בסיס מזומן.

יצוא תנועות לתוכנות הנהח"ש

למעלה ▲

ניתן ליצא את כל התנועות לתקופה מסוימת לתוכנות הנהלת החשבונות הבאות: עצמאית מבית טמל, פריוריטי, חשבשבת וחשבשבת דוס. בנינו ממשק יעודי לרואי חשבון ויועצי מס כך שבהסכמתכם הם יכולים לגשת לחשבונכם וליבא את התנועות בעצמם. כלומר שימוש ביכולת זו מייתר את הצורך להעביר בסוף כל חודש לרואי החשבון או יועצי המס את כל המסמכים הקשורים בהכנסות העסק ומבטיח כי מסמכים לא ילכו לאיבוד, ישכחו וכל התהליך עתיר הנייר יתבצע באופן אוטומטי וממוחשב.

ייצוא לתוכנת הנהלת חשבונות
תנו לנו לחזור אליכם
מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזור אליכם בהקדםחתימה דיגיטלית כחוק
תוכנה מאושרת מס הכנסה
מוצפן ומאובטח בתקן ssl
ניתן לבטל החזר כספי מובטח