סקירה כללית של המערכת

קבלת תשלומים עם פייפאל

אודות PayPal

פייפאל מאפשרת ללקוחותיכם לשלם באינטרנט מבלי לחשוף את פרטי כרטיס האשראי
פייפאל היא הדרך הקלה והבטוחה יותר לקבל תשלום באינטרנט. השירות מאפשר לכל אחד לשלם בדרך המועדפת עליו, כולל באמצעות כרטיסי אשראי או יתרות חשבון, מבלי למסור מידע פיננסי. לפייפאל יותר מ-153 מיליון חשבונות ברחבי העולם. פייפאל שזמינה ב-190 שווקים וב-24 מטבעות ברחבי העולם, מאפשרת עסקאות חוצות-גבולות במקומות, שפות ומטבעות שונים באמצעות מסחר אלקטרוני עולמי. לקוחות יכולים לשלם דרך חשבונם בפייפאל ובמידה ואין להם הם יכולים לשלם באשראי ואתם תקבלו את התמורה בחשבון הפייפאל שלכם. אינכם אף זקוקים לאתר כדי להתחיל לקבל תשלום באינטרנט. ניתן לשלוח את בקשת התשלום המפורטת בדואר אלקטרוני עם לחצן 'שלם עכשיו' ולקבל תשלום מהר יותר. חשוב לשים לב כי כפוף להוראות חוק מס ההכנסה בישראל, כל אדם שהכנסתו מקורה בעסק או במשלח יד נדרש לנהל ספרי הנהלת חשבונות בהתאם להוראות חוק מס ההכנסה (הנהלת חשבונות), משנת 1973 (להלן, "ההוראות"). בקשת התשלום אינה מהווה תחליף להמצאת מסמכים בהתאם להוראות.

הגדרת תשלומים עם Paypal

 • הגדרת תשלומים עם Paypal
  AccountBook מתממשק בצורה מלאה עם ה - API של PayPal ומאפשר למשתמשי המערכת לייבא את העסקאות שנעשו ב - PayPal בצורה אוטומטית וללא מעורבותם. ברגע שמשתמש של Accountbook מסיים עם ההגדרות הדרושות, מערכת Accountbook תייבא תמיד את כל העסקאות שמבוצעות ב PayPal-שלו, תפיק מסמך חתום דיגיטאלית לכל עסקה עם כל המידע הרלוונטי, ותשלח את המסמך ללקוחותיו. נדרשות כמה דקות בודדות בכדי להתחיל ולעבוד באופן בו עסקאות המבוצעות ב PayPal עוברות בצורה אוטומטית ל-Accountbook.
  • 1. הגדרות ב-AccountBook
   אחת ממטרות AccountBook היא לשמור על המידע של המשתמשים באופן מאובטח, מאחר וכך אין כל צורך לשמור ב-AccountBook את אישורי הכניסה של PayPal בכדי לגשת ל- API שלהם. כל הנדרש להגדיר ב-AccountBook הוא האימייל שמוגדר בחשבון הPayPal

   PayPay mail: PayPal@tamal.co.il

  • 2. הגדרות ב-PayPal
   • א. התחבר לחשבונך ב-PayPal.
   • ב. לחץ על "פרופיל" ולאחר מכן לחץ על "גישת API"
  • 3. לחץ על "הענק הרשאת API"
  • 4. הקלד : simion_api1.tamal.co.il ולחץ על "בדיקה"
  • 5. סמן את שלושת תיבות הסימון כפי המתואר בתמונה ולחץ על "הוסף"

קבלת תשלומים בפייפאל והפקת חשבוניות אוטומטית

האינטגרציה של Accountbook עם PayPal יש בה כדי להוסיף אמינות ובטחון לאתר שלכם וללקוחותיכם, ולאפשר דרך פשוטה לשלם את החשבוניות ששלחתם להם. לקוחותכם ייהנו מהפשטות והנוחות של תשלום החשבונית דרך PayPal, ואתם תהנו מקבלת תשלומים מהירה יותר .
Accountbook מאפשרת למשתמשיה לנהל את העסקאות שנעשות ב PayPal בדרך קלה ובמסגרת דרישות החוק הישראלי. עסק המקבל תשלומים באמצעות PayPal יכול להפסיק ולדאוג להפיק חשבוניות וקבלות, AccountBook כבר דואגת לכך. אינכם זקוקים לאתר אינטרנט כדי להתחיל לקבל תשלומים באינטרנט. החשבונית שהפיקו ללקוח תכלול כבר את כפתור "שלם עכשיו" של PayPal ולקוחותיכם יוכלו לשלם לכם ישירות מתוך החשבוני.
קבלת תשלומים מלקוחות חו"ל
המערכת יודעת להפיק חשבונית מס קבלה ללא מע"מ באנגלית ובמט"ח עבור לקוחות חו"ל בצורה אוטומטית. יתרה מכך, במידה ומתקבל תשלום מחשבון PayPal ישראלי, המערכת תדע לזהות זאת ולהפיק חשבונית מס קבלה עם מע"מ.
תנו לנו לחזור אליכם
מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזור אליכם בהקדםחתימה דיגיטלית כחוק
תוכנה מאושרת מס הכנסה
מוצפן ומאובטח בתקן ssl
ניתן לבטל החזר כספי מובטח