סקירה כללית של המערכת
חשבוניות
תוכנה להפקת חשבוניות

תוכנה להפקת חשבוניות במייל - Accountbook

עסקים רבים בישראל עדיין עובדים עם פנקס חשבוניות קבלות.
עסקים רבים אחרים השאירו מאחור את הפנקס המיתולוגי והתקדמו לתוכנה לחשבוניות המאפשרת להם לנהל בצורה ממוחשבת את כל צד ההכנסות והגבייה בעסק. בעוד המעבר לתוכנת שולחן הינו מבורך, בהרבה מובנים הוא אינו מספק בסביבת העבודה של ימינו.

מעבר לתוכנה להפקת חשבוניות באינטרנט יש בה כדי להתאים את ניהול ההכנסות והגבייה של העסק לסביבת העבודה התחרותית והמהירה של ימינו. תוכנה להפקת חשבוניות באינטרנט מאפשרת לעסקים לממש את כל הערכים המוספים הגלומים במעבר לתוכנת חשבוניות עם יתרונות רבים נוספים:
  • זמינות - ניתן לעבוד מכל מקום ובכל זמן.
  • בטחון - כל המסמכים שתפיקו מגובים במספר שרתים כך שאתם מוגנים ממקרים של תקלה במחשב או אובדנו.
  • פשטות - תוכנה בענן מייתרת את הצורך להתקין תוכנה ו/או עידכוני תוכנה.
  • דיגיטזציה של החשבניות - ניתן לשלוח את החשבוניות במייל חתומים דיגיטלית.
  • יעול הגבייה - ניתן לדעת כי הלקוח קיבל את החשבונית ואף פתח אותה, מכאן הרבה שיחות פינג פונג עם לקוחות בשאלה האם קיבלו את החשבונית מתייתרות וזמן התשלום מתקצר משמעותית.
  • מיצוב ומיתוג - ניתן לעצב את החשבוניות כך שיכללו לוגו העסק ואף לעצב את המייל עצמו הנשלח ללקוח.
  • ניהול מרחוק - ניתן לדעת בכל רגע נתון ומכל מקום את מצב ההכנסות והחייבים, יכולת זו חשובה אף יותר כאשר יש מספר עובדים בעסק.
זאת ועוד, תוכנה לחשבוניות באינטרנט הכוללת ממשק API הינה כלי עבודה הכרחי לאתרי מסחר ולעסקים המקבלים תשלומים באשראי או עם פייפאל. אינטגרציה כזו מבטיחה כי תופק חשבונית מס קבלה בצורה אוטומטית עם השלמת העיסקה הדיגיטלית.

AccountBook הינה התוכנה הטובה והמקיפה בישראל להפקת חשבוניות ושאר מסמכים כספיים באינטרנט. מאפשרת הפקת 14 סוגי מסמכים כמסמך מקור בהדפסה או כמסמך ממוחשב עם חתימה דיגיטלית לצורך שליחתו במייל ללקוח. ניהול מערך הלקוחות. קבלת תשלומים באשראי ועם פייפאל אונליין. ניהול פריטים ומלאי. ממשק למיצגים ויצוא לתוכנות הנהלת החשבונות השונות ועוד.


תנו לנו לחזור אליכם
מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזור אליכם בהקדםחתימה דיגיטלית כחוק
תוכנה מאושרת מס הכנסה
מוצפן ומאובטח בתקן ssl
ניתן לבטל החזר כספי מובטח