סקירה כללית של המערכת

Accountbook בעיניי לקוחותינו

משתמשי Acccountbook מספרים על החוויה שלהם, כל אחד ואחת מאירים זוית שונה במקצת, ביחד נוצרת תמונה של מערכת שפשוט קל לאהוב

פשוט קל לאהוב

Accountbook לא רק גורם לי להראות מקצוענית אלא גם חוסך לי הרבה זמן. כמעצבת, השקעתי לא מעט זמן להבטיח שהחשבוניות שלי נראות טוב. הודות ל Accountbook החשבוניות שלי מעוצבות, מופקות ונשלחות בצורה יעילה ואני פנויה להתמקד ביצירת ערך ללקוחות שלי.
לינוי שפירו
לינוי עיצובים ,חיפה
כל הכבוד על תוכנה נפלאה, חכמה ונוחה לתפעול !
תודה רבה על השרות המהיר, האדיב והמקצועי !
מאחל לכם שתמשיכו לפתח, להתפתח ולהצטיין !
המון בהצלחה !
קותי ניר
ייעוץ ניהול ואימון בכירים ,תל אביב

פונקציונאליות עשירה

אני משתמש יותר משנה עם מערכת Accountbook עוד מגרסת הבטא. היכולות, הנוחות, האפשרות של שליפת מידע, חיתוכים, שילוב עם מערכות אחרות, בצורה פשוטה מכל מקום שיש בו מחשב, והאפשרות של הפקת חשבונית באתר הלקוח עם סגירת העיסקה, הינם יכולות שרק יכולתי לחלום עליהם, כל הכבוד!
מיכאל ברנס
מנכ"ל, AVP
ברנד אחזקות מתמחה בניהול ואחזקה שוטפת של מבנים ובתים, ישנים וחדשים, עם סטנדרטים גבוהים ביושר והגינות. אי לכך אנו מתחייבים על הגשת דוחות כספיים מסודרים. ומאז שהתחלנו לעבוד עם Accountbook העבודה נהיתה יותר קלה ,יותר מסודרת ,ויותר מקצועית. דרך המענה הטלפוני/ אינטרנטי שלהם מקבלים עזרה מהירה לגביי כל שאלה שנוצרת ומשתדלים להתאים את התוכנה לצורכי הלקוח . אני ממליץ בחום
ברנד ירון
ברנד אחזקות , מנכ"ל

סטנדרט משל עצמה

אמינות, מקצוענות, עלות אלו שלוש הסיבות שבגינם בחרתי לעבוד עם Accountbook . כ CTO של T-ROO בחרתי לבנות את המערך החשבונאי והפיננסי של החברה על בסיס טכנולוגיה זו. בחרנו ב SAAS של טמל בו אנו פועלים ומאמינים עיסקית, עבורנו ועבור לקוחותינו.
חגי וירט
T-ROO, מנהל טכנולוגיות
נפלא לראות חברה שמשרתת נאמנה אותי ועסקים רבים אחרים, ממשיכה לחדש וכדרכה מציבה רף חדש, הפעם בתחום החיוב באינטרנט, חווית משתמש שאין שני לה ופונקצינליות העונה על כל צורך עושים את הבחירה
ב Accountbook כה טבעית
יקיר אזולאי
עולם השיפוצים והעיצובים, תל אביב

חיסכון בזמן וכסף

אין כמו ללמוד מהניסיון של עצמך, בטמל אנו מפיקים למעלה מ 15,000 חשבוניות, מאז שהחלנו להפיק ולשלוח את המסמכים במייל עם חתימה דיגיטלית אנו חוסכים עלויות ישירות ועקיפות שלא לדבר על התרומה לסביבה. עלות חשבונית למשלוח בדואר הייתה כ2.5 ₪ לחשבונית:
  • מעטפת חלון מוארכת 0.14 א"ג
  • עלות בול למשלוח בישראל 2.00 ₪
  • נייר לחשבונית מודפסת 0.01 ₪
ועל אלו יש להוסיף זמן עבודה לקיפול והכנסה למעטפה, טונר ובלאי למדפסת זמן שליח להעברה בדואר ומשלוח. סה"כ אנו חוסכים כ 40000 שח בשנה, מדהים!
משה חיטלמן
אזימוט גיר
הפקת חשבוניות וקבלות באמצעות Accountbook זו חוויה!
התוכנה כיפית, ידידותית למשתמש ומקצרת תהליכים!
תמיכת הצוות של ט.מ.ל. מהירה ויעילה!
אני ממליץ בחום!
אייל שטרוזמן
כיוונים ביה"ס למוסיקה, רמת גן
אני משתמשת בתוכנה לניהול חשבונות הקלה לתפעול, והשרות עם הצאט מאוד יעיל ונוח. בתור גרפיקאית, העיצוב נעים, ידידותי וברור. יש לציין שהיא מעודכנת ומיועלת לפי צורכי הלקוחות.
גלית להב
מעצבת, ירושלים

ממשק מדהים

Accountbook היא מערכת מצוינת שקל להתממשק אליה ולעבוד מולה. כמפתח השירות בתקופת האינטגרציה, התמיכה והשירות של ט.מ.ל. מהטובים שנתקלתי בהם. פשוט תענוג!
ניצן בר
מכון מופ"ת, ראש צוות הפיתוח

API

"אני עוסק כצלם פרסום בעידן דיגיטלי וממוחשב ,ולכן בתחילת השנה כאשר החלטתי לעשות שינוי ולהעביר את מערך החיובים שלי למחשב חיפשתי באינטרנט פתרון, דרישותי הבסיסיות היו אפשרות התקנה גם במשרד וגם במחשב הנייד (וסנכרון ביניהם) כל זאת ללא תשלום נוסף ולהפתעתי בגלל שהתוכנה היא בענן ניתן לעבוד בתוכנה גם מהטלפון הנייד.
דרישה נוספת היתה אפשרות למסמכים חתומים דיגיטלית ובכך להוריד ממני את הצורך לשלוח חשבוניות בדואר, דבר שתמיד הפריע לי גם מבחינת עלויות, זמן, סרבול ומעקב, וכמובן בדיוק אז נגמרו המעטפות נגמרו הבולים הפנקס האחרון והדפוס עסוק ... וגם "לא הגיע תשלח שוב" (התירוץ הידוע ושוב לא משלמים בזמן) ושלל תירוצים נוספים, וגם המגמה ה"ירוקה" שבה כולנו חיים.
לאחר השוואה למתחרים וניסיון של כמה שבועות גיליתי שבמחיר נוח וגמיש לצרכיו וביעילות הגדולה שנותנת המערכת (לא צריך להכין בנפרד הצעה במחשב ... קרא עוד
עמי ארליך
ePhoto, קרית אונו
חשבון במייל, חשבונית בדואר ובסוף הצ'ק חוזר...) הכל זורם משלב לשלב בנוחות בלחיצת כפתור וגם הרבה לקוחות עברו להעברות ישירות לבנק שגם ממשיך את התהליך ומוריד ממני את נושא של ההפקדות וזמן בבנקים.
מאחר והתוכנה מתממשקת עם מערכת הנהלת חשבונות שלי (עצמאית ) גם הכנת הדוחות החודשיים שאני עושה לבד מתקצרת פלאים.
בכל פעם שפניתי לתמיכה קיבלתי שירות מהיר שפתר לי כל בעיה, הצעות ו"דרישות" שלי לתוספות או התאמות לצרכי לרוב טופלו בעדכוני הגרסה הבאה. אני שמח שבחרתי לעבוד עם המערכת." חזרה
עמי ארליך
ePhoto, קרית אונו
אי אפשר בלי מילה על מערך התמיכה והשרות שלכם, שנים אני חווה את השרות של ט.מ.ל אולי כשרות הטוב בישראל ועכשיו מערך שרות זה מגויס וזמין לאפליקציה באינטרנט, פשוט נפלא! חזרה
טוביה פלד
מערכות מידע, יועץ בכיר

קשובים ללקוחות

ברצוני להודות לצוות Accountbook !
במשך שנים, אנו מארגנים במועדון המיליונרים קורסים להשקעות בנדל"ן, והפקנו חשבוניות ידניות, זה היה מסורבל, גזל זמן יקר ודרש כמובן התעסקות בלשלוח אותן בדואר. לפני כחצי שנה הפקנו לראשונה אירוע רב משתתפים (כ 350 איש), ולאחר שנרשמו כעשרה אנשים, הבנו שאנו בסכנת "טביעה", חששנו שבזמן קצר נצטרך להפיק עשרות חשבוניות וזה יגזול זמן רב, שלא היה לנו. התייעצנו עם הרו"ח שלנו והבנו שמערכת להפקת חשבוניות אינטרנטית בהחלט יכולה ליעל את עבודתנו.
פנינו ל Accountbook , ראינו שהמערכת מאוד פשוטה להפעלה וידידותית למשתמש, צוות התמיכה של Accountbook, הבין את צרכינו, בתוך מספר שעות פתחו לנו חשבון וסינכרנו את המערכת לחברת סליקת האשראי שלנו.
בנינו דף נחיתה באתר, ונכנסנו לעידן חדש, של מערכת גביה אוטומטית ! היום לקוח נכנס לאתר, משלם, וברגע ששילם, חשבונית משודרת אליו אינטרנטית. פשוט תענוג, וקשה לחשוב כיצד התנהלנו קודם ?
תודה ל Accountbook, אנו נהנים לעשות בעזרתכם ואתכם עסקים.
משה פרידמן
מועדון המילניונרים, מנכ"ל

קבלת תשלומים online

תנו לנו לחזור אליכם
מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזור אליכם בהקדםחתימה דיגיטלית כחוק
תוכנה מאושרת מס הכנסה
מוצפן ומאובטח בתקן ssl
ניתן לבטל החזר כספי מובטח